» » Про роботу КП «Будівництво м’ясокомбінату»

Про роботу КП «Будівництво м’ясокомбінату»

Директор комунального підприємства Анатолій Остапенко повідомив, що на балансі КП за трьома об’єктами незавершеного будівництва обліковується грунт піщаний. У 2023 році було проведено незалежну оцінку  грунта  піщаного. Було встановленого його вартість у розмірі 56,53 грн за 1 тонну для подальшої реалізації грунту як підприємствам так і населенню.

Оплата за придбаний грунт населенням здійснюється через банк на рахунок КП «Будівництво м’ясокомбінату». А підприємства купують грунт після укладення відповідних договорів. Грунт піщаний реалізовувався у минулому році в тому числі і для забезпечення  обслуговування доріг всіх форм власності.

Найбільшим покупцем у минулому році стало ТОВ «КОРФАД», яке уклало у березні 2023 рок договір на придбання 19,6 тис. тонн грунту піщаного.

Загалом за минулий рік від реалізації  грунту піщаного  на розрахунковий рахунок комунального підприємства надійшло коштів в сумі – 1 155 тис. грн. З них до державного бюджету сплачено ПДВ у сумі 259,983 тис. грн, та частину чистого прибутку в сумі 8,6 тис. грн – до бюджету громади. У І кварталі 2024 року до держбюджету КП сплатило з отриманої в у минулому році від продажу грунту суми коштів ще 81 тис. грн податку на прибуток. На ремонт доріг комунальної власності  у 2023 році підприємство передало 552 тис. грн. Зазначимо, що вся документація підприємства неодноразово перевірялася правоохоронними та природоохоронними органами.

Тож КП «Будівництво м’ясокомбінату» допомоги з місцевого бюджету не отримує, а ще й допомагає вирішувати питання благоустрою в громаді.

 

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та звʼязків з громадськістю міської ради