» » Про роботу сектору реєстрації та видачі довідок

Про роботу сектору реєстрації та видачі довідок

В структурі  міської ради діє сектор реєстрації та видачі довідок. Завідувач сектору – Мірошниченко Юрій Олександрович, діловод-реєстратор – Царук Валентина Миколаївна.

Основними напрямками діяльності сектору є організація і виконання роботи, в основу якої покладено питання реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання\перебування фізичних осіб, формування та ведення реєстру територіальної громади, передача інформації та/або внесення в установленому законом порядку відомостей про реєстрацію і зняття з реєстрації місця проживання/перебування  в Єдиний державний демографічний реєстр, видача довідок.

Сектор здійснює реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб, веде відповідні  реєстраційні обліки на території міської ради.

Узагальнює практику застосування законодавства на території міської ради з питань, що належать до його компетенції, розробляє пропозиції щодо вдосконалення нормативно-правових актів та в установленому порядку подає їх на розгляд до виконавчого комітету міської ради.

Проводить аналіз міграційної ситуації на території міської ради.

Своєчасно подає передбачені законодавством відомості до Сновського РС Управління державної міграційної служби України в Чернігівській області, до відділу ведення Державного реєстру виборців Сновської РДА,  до Головного управління статистики у Чернігівській області.

Протягом 2017 року до сектору реєстрації та видачі довідок звернулося 665 громадян із заявами про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб; видано 521 довідку про реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання; направлено 137 повідомлень до органів реєстрації про зняття з реєстрації попереднього місця проживання фізичних осіб; отримано від органів реєстрації 112 повідомлень про зняття з реєстрації місця проживання фізичних осіб; в зв’язку зі смертю знято з реєстрації місця проживання 203 померших.

Також, протягом 2017 року на запити органів юстиції, внутрішніх справ, судових органів, управління соціального захисту населення, інших підприємств, установ, організацій надано 104 відповіді.

За 2017 рік за зверненнями громадян були видані 5875 довідок для вирішення різноманітних питань, в т.ч. на отримання субсидій, різноманітних соціальних допомог.

Сектор з реєстрації та видачі довідок

Leave a Reply