» » Про роботу Сновської та Чепелівської сільських громад – на відкритих слуханнях  громадян

Про роботу Сновської та Чепелівської сільських громад – на відкритих слуханнях  громадян

21 березня в селах Сновське та Чепелів відбулись відкриті слухання громадян, під час яких обговорювали життєдіяльність територій.

Участь у загальних зборах жителів сіл узяли міський голова Олександр Медведьов, секретар міської ради Наталія Самойлова, депутат міської ради Віталій Пискун, заступник начальника відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради Наталія Смоляк, журналіст районної газети «Промінь» Лариса Мартиненко.

У звʼязку з тим, що Ірина Швець припинила достроково свої повноваження виконуючої обовʼязки старости сіл Сновське, Є. Рудня, Михайлівка, ці обов’язки покладено на Марію Мороз в.о. старости с. Чепелів. Загальні збори жителів обох округів розпочалися з інформації Марії Мороз про досягнення громади в минулому році та плани на поточний рік.

На території  Сновського  та Чепелівського округів працює ТОВ «Гетьманське», яке є основним орендарем землі у підпорядкованих селах.  Господарство  підтримує  села і допомагає у вирішенні  практично усіх питань.

Протягом року по Сновському округу проводилися роботи щодо благоустрою території села (обкіс узбіч, вирубка дикої порослі), утримування в належному стані  пам’ятника загиблим воїнам, сільських кладовищ.  До виконання цих робіт залучалися безробітні, які стояли на обліку в центрі зайнятості. Чистились дороги взимку.

За підтримки міської влади у минулому році встановлено ігровий майданчик на території дитячого садка. Зроблено поточний ремонт двох кабінетів для фельдшерського пункту. У селі діє перша черга вуличного освітлення (центральна вулиця села). Підключено 19 ламп освітлення.

Неабияке занепокоєння у населення викликає робота поштового відділення. Воно обслуговує три населенні пункти – с. Сновське, Чепелів, Михайлівка. На всі три села лише одна листоноша. Тому жителі сіл отримують місцеву газету з запізненням.

Жителі села Сновське порушували питання: щодо роботи поштового відділення, видалення аварійних дерев, підсипки доріг, огорожі школи,  медичної  реформи, придбання скутера для медичного працівника тощо.

Протягом року  по Чепелівському  округу проведено поточний ремонт дорожнього покриття по  вул. Шевченка та Лозівська за рахунок коштів цільової субвенції державного бюджету.

Протягом року проводилися роботи щодо благоустрою території села. Було облаштовано дитячий майданчик, а також встановлено та пофарбовано лавочки.

Серед питань, що найбільше турбують жителів села Чепелів, питання ліквідації згареного приміщення (колишньої школи), видалення аварійних дерев, підсипка вул. Шевченка, відсутність автобусного сполучення, незадовільної роботи поштового відділення тощо.

Очільниця сільських громад Марія Мороз  подякувала за співпрацю міському голові Олександру Медведьову, депутату міської ради Віталію Пискуну, виконавчому комітету та депутатському корпусу міської ради та  всім жителям своїх округів. Звернулась з проханням до мешканців підтримувати чистоту біля своїх будинків, не створювати стихійних смітників, не палити суху траву, бо маємо прикрий досвід минулих років, коли спалювання сухої рослинності людьми призвело до займання торфовищ.

Інформували громадськість про основні напрями роботи і представники установ, що діють на відповідних територіях.

Міський голова Олександр Медведьов та секретар міської ради Наталія Самойлова   наприкінці зібрань надали  загальну  інформацію про ОТГ та в розрізі Сновського  та Чепелівського   старостату. Ознайомили з основними напрямками та перспективами розвитку громади у 2019 році. Міський голова надав вичерпні відповіді на запитання, які були висловлені в ході зустрічі.

Відділ організаційно – кадрової та інформаційної роботи Сновської міської ради

Leave a Reply