» » Про роботу старостинських округів у березні

Про роботу старостинських округів у березні

Як і зазвичай старости та діловоди не стоять осторонь людських проблем і завжди допомагають односельцям у їх вирішенні. Щодня проводять особистий прийом громадян, приймають заяви і документів  для призначення соціальної допомоги, які потім передаються до «ЦНАПу», складають акти обстеження сімей, вчиняють нотаріальні дії, оформлюють реєстрацію або зняття з реєстрації фізичних осіб, вносять зміну назви району в паспорти громадян, допомагають селянам передавати покази лічильників електроенергії  тощо.

Долучились сільські жителі і до участі в рамках Громадського бюджету-2021. Підготувили та подали 11 проєктних заявок від сіл Кучинівка, Тур’я, Нові Боровичі, Петрівка, Сновське, Тихоновичі, Рогізки, Стара Рудня, Великий Щимель, Займище, Хотуничі.

Зокрема, в березні в Чепельові, Нових Млинах та Суничному зробили косметичний ремонт в кімнатах адмінбудівель. Замінили три прожектори  в мережі вуличного освітлення в с.Чепелів.

В Нових Боровичах провели ремонт колонки, видалили аварійно-небезпечне дерево, відремонтували машинку на дитячому майданчику.

В Кучинівській сільській бібліотеці, з дотриманням правил карантину, 26 березня відбувся святковий захід до 80-ї річниці від дня народження місцевого поета Леоніда Тереховича.

Окрім цього старости постійно проводять роз’яснювальну роботу серед населення щодо дотримання умов карантину, обережного поводження на водоймах та заборони спалювання сухої трави та листя. За сприятливої погоди спільно з активними односельцями проводять роботи з благоустрою територій.

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю