» » «Про роботу та наповнення порталу відкритих даних»

«Про роботу та наповнення порталу відкритих даних»

Саме під такою назвою відбувся семінар для працівників виконкомів рад об’єднаних територіальних громад організований Чернігівським центр перепідготовки та підвищення кваліфікації.

Наразі ця тема є актуальною, тому подан 50 чоловік з громад Чернігівщини взяли участь в онлайн навчанні, в тому числі працівники Сновської ОТГ.

«Що є відкритими даними, що не є відкритими даними? Перелік наборів відкритих даних в ОМС. Організація процесу впровадження відкритих даних. Відповідальні за відкриті дані.» На цих та інших питаннях зупинився Павло Радченко, операційний менеджер Фонду Східна Європа.

Михайло Корнєєв, державний експерт експертної групи розвитку відкритих даних директорату розвитку електронного урядування Міністерства цифрової трансформації України, ознайомив слухачів з порядком ведення єдиного державного порталу відкритих даних та порядком їх оприлюднення.

Службовці активно долучились до навчального процесу і задавали питання, які їх цікавили та отримали змістовні роз’янення від доповідачів.

Поки що розміщення інформації у формі відкритих даних на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних для органів місцевого самоврядування не є обов’язковою (має рекомендаційний характер), але все ж таки ми живемо в світі цифрових технологій, тому громади поступово долучаються до цього процесу.

Відділ організаційно-кадрової та інформаційної роботи