» » Про роботу у Смяцькому старостинському окрузі

Про роботу у Смяцькому старостинському окрузі

Наприкінці минулого року було створено Смяцький старостинський округ до якого увійшли села Смяч та Заріччя.

Як повідомила староста Наталія ДВОРНИК за цей період в с.Смяч було проведено косметичний ремонт адмінбудівлі. Будівельні матеріали було закуплено за кошти міської ради, а дякуючи допомозі Юрія Дворника, Олександра Лисенка та депутата міської ради Володимира Анопрієнка проведені ремонтні роботи.

Крім того, було розчищено від чагарників та парослі територію навколо адмінбудівлі старостату та клубу у Смячі, зроблено огорожу території біля адмінбудівлі в с.Заріччя, заготовлено дрова для опалення адмінбудівель у селах Заріччя та Смяч.

Наталія Йосипівна дякує керівнику ДП «Сновськрайаролісгосп» Олександру Скороходу за виділені будівельні матеріали для будівництва господарчої будівлі під дрова.

Старостою постійно організовується розчистка вулиць від снігу. Наталія Дворник висловлює щиру вдячність підприємцям  Вадиму Сорокіну,  який надає трактор та розчищає дороги від снігу в с.Заріччя та Олександру Масляному, який розчищає дороги в с. Смяч.

 

У роботі старості допомагають два діловоди – Валентина Лемешко та Світлана Лисенко. За січень було видано 170  довідок жителям села різного характеру: в основному для оформлення субсидій, пільг, допомоги сім’ям з дітьми, оформлення будинків у власність, оформлення земельних ділянок, оформлення спадщини, реєстрація місяця проживання, складання заповітів. З початку 2021 року оформлено 81 субсидію  громадянам через відділ «ЦНАП» Сновської міської ради, ведеться робота з оформлення компенсації на тверде паливо та скраплений газ.

Відвідувались неблагополучні сім`ї з дітьми. На початку місяця працівники старостату проводять збір та передачу показів лічильників  електроенергії від населення.

На території старостинського округу проживає більшість людей похилого віку, а це особлива категорія людей, яка потребує уваги і відповідного ставлення до них, багато хто з них має проблеми зі здоров’ям. Тож працівники старостату завжди допомагають всім, хто до них звертається з різними питаннями.

 

Відділ організаційно-кадрової, інформаційної роботи

та зв’язків з громадськістю Сновської міської ради