» » Про роботу відділу економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради  

Про роботу відділу економічного розвитку  та інвестицій Сновської міської ради  

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради був сформований  та розпочав свою роботу з 1 червня 2017 року. Роботу  відділу координує перший заступник Сновського міського голови Орда Іван Григорович. Працюють у відділі кваліфіковані, компетентні та відповідальні працівники: начальник відділу – Гукун Ганна Мар’янівна, заступник начальника відділу – Мундурс Ірина Миколаївна та головний спеціаліст – Матчана Світлана Михайлівна.

Основними завданнями відділу є: розробка проектів стратегії розвитку громади, програм соціально-економічного розвитку, інших планувальних документів, організація їх виконання, сприяння залученню інвестицій в економіку громади.

Протягом минулого року відділ забезпечував освоєння субвенції державного бюджету та безпосередньо супроводжував реалізацію 51 проекту на  загальну суму понад 38 млн. грн., а саме: готував проектні заявки, оперативно забезпечував їх погодження в ОДА та Мінрегіонбуді, надавав допомогу в укладання договорів, готував і відслідковував матеріали Держархбудінспекції щодо дозвільної документації, вів щотижневий контроль за освоєнням коштів субвенції.

З метою залучення коштів ДФРР у 2018 році на конкурсний відбір було подано 9 проектних заявок, оформлених згідно всіх вимог з наданням підтверджуючої документації. За результатами оцінювання регіональною комісією проект під назвою «Здоровий відпочинок – кожній дитині» (Реконструкція Сновського дитячого закладу оздоровлення та відпочинку «Дружба») зайняв 18 місце серед 423 оцінених проектів та отримає фінансування в сумі 2,6 млн. грн., за рахунок яких в поточному році  планується відремонтувати їдальню та спальні корпуси та душові, закупити обладнання та меблі для їдальні та спальних корпусів, а найголовніше – для дітей облаштувати відкритий вуличний басейн.

В минулому році відділом було підготовлено запит на виділення коштів з обласного фонду охорони навколишнього середовища проект «Реконструкція каналізаційних мереж вул. Незалежності, Некрасова та Сновська в м. Сновськ» (в районі п’ятикутів) і очікується отримати у 2018 році 2 млн. грн. на фінансування даного проекту.

З метою створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва відділом розроблено відповідно Програму на 2017-2020 роки, на виконання якої виділено з міського бюджету у 2017 році 11 тис. грн. для відшкодування транспортних витрат чотирьом приватним підприємцям, які забезпечують торгівельним обслуговуванням мешканців віддалених та малонаселених пунктів, а саме: с.Софіївка, с.Глибокий Ріг, с.Безуглівка, с.Млинок, с.Лютівка, с.Руда, с.Щокоть, с.Радвине, с.Слава, с.Шкробове, селище Лука. Забезпечено укладання договорів з підприємцями.

З метою розвитку території громади розпочата робота по розробці генеральних планів населених пунктів.

Відділ економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради і надалі буде проводити системну роботу по залученню у громаду коштів з різних джерел фінансування. Особлива увага буде приділена новому для нашої громади напрямку – залученню коштів міжнародної технічної допомоги.

Тому ми запрошуємо установи, громадські організації, громадські формування та всіх небайдужих людей об’єднати спільні зусилля за для розвитку нашої громади та створення умов для комфортного проживання її жителів. З новими ідеями, пропозиціями та зауваженнями прохання звертатися до відділу економічного розвитку та інвестицій Сновської міської ради за адресою: м. Сновськ, вул. Незалежності,19, тел. 2-13-32, або на сторінці міської ради в фейсбуці.

Давайте наші мрії втілювати в життя разом!

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image