» » Про розгляд клопотання підприємства  райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ»        

Про розгляд клопотання підприємства  райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ»        

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Третя сесія восьмого скликання

РІШЕННЯ

 

28 січня 2021 року                         м.Сновськ               №39-3/VIII                        

 

Про розгляд клопотання підприємства  райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ»

Розглянувши клопотання підприємства райспоживспілки  «КООПЗАГОТПРОМ» про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з метою визначення кадастрового номеру на земельну ділянку, що знаходиться у них в постійному користуванні, на підставі Державного акту на право постійного користування землею серія І-ЧН № 000109 від 29.05.2001 року, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.12  Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати згоду підприємству райспоживспілки «КООПЗАГОТПРОМ» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,9970 га для будівництва та обслуговування будівель ринкової інфраструктури (03.10) в м.Сновськ Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.
  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ