» » Про розгляд клопотання ПВКП «Імпульс»

Про розгляд клопотання ПВКП «Імпульс»

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                           №39-1/VIII

 

Про розгляд клопотання ПВКП «Імпульс»

 

Розглянувши клопотання фермерського господарства «Імпульс» про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з метою перереєстрації земельної ділянки в Державному земельному кадастрі, що знаходиться в постійному користуванні, на підставі Державного акту на право постійного користування землею, зареєстрованого в книзі записів державних актів на право постійного користування землею серія І-ЧН №000111 від 23.10.2001 року, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.12  Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати згоду Приватному виробничо-комерційному підприємству «Імпульс» на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (03.07) площею 0,0310 га в м.Сновськ Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                             О.МЕДВЕДЬОВ