» » Про розгляд клопотання старости Новомлинського старостинського округу

Про розгляд клопотання старости Новомлинського старостинського округу

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

26 березня 2021 року                         м.Сновськ                                          №35-5/VIII

 

Про розгляд клопотання старости Новомлинського старостинського округу

 

Розглянувши клопотання старости Новомлинського старостинського округу про виділення земельних ділянок громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 7425884500:03:000:1038, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 122, 127, 128, п.15 Перехідних положень Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Відмовити в наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок безоплатно у власність громадянам для ведення особистого селянського господарства за рахунок земельної ділянки з кадастровим номером 7425884500:03:000:1038 площею 46,3463 га, яка знаходиться за межами населеного пункту с.Нові Млини, в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка включена до переліку земель сільськогосподарського призначення для продажу права оренди на земельних торгах з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва з метою наповнення міського бюджету. Зміна цільового призначення згідно чинного законодавства не допускається.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Секретар міської ради                                                          Н.САМОЙЛОВА