» »  Про розгляд заяви Аніщенка С.М.

 Про розгляд заяви Аніщенка С.М.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Шоста сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 23 квітня 2021 року                          м.Сновськ                                           №22-6/VIII

 Про розгляд заяви Аніщенка С.М.

Розглянувши заяву Аніщенка Сергія Михайловича про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), з метою визначення кадастрового номеру на земельну ділянку, що знаходяться у нього в постійному користуванні, на підставі Державного акту на право постійного користування землею, зареєстрованого в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №40 від 29.01.1999 року, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.12  Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати згоду Аніщенку Сергію Михайловичу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0922 га для ведення особистого підсобного господарства (01.03) в с.Нові Боровичі на території Сновської територіальної громади.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 Міський голова                                                     Олександр МЕДВЕДЬОВ