» » Про розгляд заяви Драги Н.І.

Про розгляд заяви Драги Н.І.

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                         м.Сновськ                                           №40-1/VIII

 

Про розгляд заяви Драги Н.І.

 

Розглянувши заяву Драги Наталії Іванівни про надання згоди на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), з метою визначення кадастрових номерів на земельні ділянки, що знаходяться у неї в постійному користуванні, на підставі Державного акту на право постійного користування землею, зареєстрованого в книзі записів державних актів на право постійного користування землею за №55 від 20.11.2000 року, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.12  Земельного кодексу України, ст.55 Закону України «Про землеустрій» та ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада в и р і ш и л а:

 

  1. Надати згоду Дразі Наталії Іванівні на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення фермерського господарства (01.02) площею 18,4500 га за межами с.Хотуничі Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

  

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ