» » Про скасування рішення Сновської міської ради

Про скасування рішення Сновської міської ради

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сьома сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

 

27 травня 2021 року                       м. Сновськ                                       № ­­­6-7/VIІI

Про скасування рішення Сновської міської ради

У зв’язку з невикористанням коштів та з процесом прийняти з державної у комунальну власність Сновської міської територіальної громади об’єкта нерухомого майна (будівлі амбулаторії  у с. Тур’я Корюківського району Чернігівської області); керуючись ст. ст. 25, 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді спорту, депутатської діяльності та етики

міська рада вирішила:

 

  1. Скасувати рішення міської ради (4 сесія 8 скликання) від 25 лютого 2021 р. № 4-4/VІІІ «Про затвердження Програми завершення будівництва об’єкта «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини (на 1-2 лікаря) по вул. Перемоги, в с.Тур’я, Сновського району, Чернігівської області – будівництво».

 

  1. Фінансовому відділу Сновської міської ради здійснити перерозподіл коштів.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови П. Мірошниченка та на постійну комісію міської ради з питань законності, освіти, культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення, молоді спорту, депутатської діяльності та етики (голова В.Карпенко).

 

  

Міський голова                                                                  Олександр  МЕДВЕДЬОВ