» » Про скликання 26 сесії міської ради сьомого скликання

Про скликання 26 сесії міської ради сьомого скликання

У звʼязку зі службовою необхідністю  пленарне засідання  26 сесії міської ради сьомого скликання переноситься на  27 вересня 2018 року. Сесія відбудеться  о 10 годині  ранку в залі засідань міської  ради.

Порядок денний засідання 26-ї сесії:

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 19.06.2018 року № 7-22/VII „Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад”.
 2. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 3. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року №20-15/VII ,,Про міський бюджет  на 2018 рік”.
 4. Про внесення змін до рішень сесій Сновської міської ради щодо встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2018-2019 роки.
 5. Про внесення змін до персонального складу виконавчого комітету Сновської міської ради 7 скликання.
 6. Про затвердження проектної документації.
 7. Про визначення замовника робіт.
 8. Про укладення Договору суперфіцію на користування земельною ділянкою.
 9. Про ліквідацію юридичних осіб (НВК, ЗОШ) Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 10. Про зміну складу ліквідаційних комісій по ліквідації юридичних осіб загальноосвітніх навчальних закладів Сновського району Чернігівської області.
 11. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 12. Про списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 13. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання об’єкта нерухомості, розташованого в с. Старі Боровичі Сновського району Чернігівської області.
 14. Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, Сновський район,с. Гута-Студенецька, вул. Велика, 1.
 15. Блок «Земельні питання».
 16. Різне.

 

 

Leave a Reply