» » » Про скликання двадцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання двадцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 листопада  2018 року                 м. Сновськ                                           № 172

 

  Про скликання двадцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати двадцять дев’яту   сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 29 листопада 2018 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми забезпечення житлом лікарів Сновської об’єднаної територіальної громади.
 2. Про затвердження Програми щодо медичної, психологічної, професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників АТО/ООС на 2019 рік (ЦРЛ).
 3. Про затвердження Програми медичного обслуговування громадян,постраждалих внаслідок  Чорнобильської катастрофи, при їх стаціонарному лікуванні в відділеннях Сновської ЦРЛ на 2019 рік.
 1. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 2. Про надання дозволу на виготовлення проектної документації.
 3. Про затвердження проектної документації.
 4. Про внесення змін та доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
 5. Про внесення змін до переліку проектів, які планується фінансувати за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
 6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 21.02.2018р. № 16-18/VII ,, Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 1. Про внесення змін до рішення виконавчого комітету від 10.07.2018р. №76 ,,Про розподіл та виділення коштів”.
 2. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року №20-15/VII ,,Про міський бюджет  на 2018 рік”.
 3. Про втрату чинності рішення 13 сесії 7 скликання № 5-13/VIII «Про затвердження Інструкції з підготовки бюджетних запитів за програмно-цільовим методом» від 24 листопада 2017 року.
 4. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2020 рік.
 5. Про ліквідацію сільських виборчих комісій.
 6. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 7. Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ТОВ «Промінь-Медіа».
 8. Про встановлення орендної плати орендарям майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади, розташованого за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Залізнична, 4.
 9. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області відділу прикордонної служби «Гірськ».
 10. Про затвердження актів ліквідаційних комісій з ліквідаційними балансами загальноосвітніх навчальних закладів Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 11. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 12. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на продовження орендних відносин з лікувально-профілактичним закладом «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Чернігівської обласної ради.
 13. Блок «Про прийняття в комунальну власність спадщини».

Блок «Земельні питання».

 

 

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

Leave a Reply