» » » Про скликання двадцять другої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання двадцять другої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

08 червня  2018 року                    м. Сновськ                                              № 85

  

 Про скликання двадцять другої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати двадцять другу сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 19  червня 2018 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 2. Про встановлення транспортного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 3. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2019 рік.
 4. Про встановлення єдиного податку на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 5. Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 6. Про встановлення туристичного збору на території Сновської міської ради на 2019 рік.
 7. Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з

державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури  об’єднаних територіальних громад.

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року № 20-15/VII ,,Про міський бюджет  на 2018 рік”.
 2. Про символіку територіальної громади та затвердження  Положення про зміст, опис та порядок використання символіки територіальної громади.
 3. Про затвердження Положення про звання «Почесний громадянин Сновської об’єднаної територіальної громади».
 4. Про затвердження Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території  Сновського району на 2018 рік.
 5. Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, що підлягають приватизації у 2018 році та Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об’єктів малої приватизації.
 6. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25 травня 2017 року № ­­2-7/VIІI  «Про створення органу приватизації Сновської міської ради».
 7. Про заборону торгівлі пивом (крім безалкогольного), алкогольними, слабоалкогольними напоями, винами столовими у нічний час в м. Сновськ.
 8. Про безоплатну передачу окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 9. Про безоплатну передачу об’єкта нерухомості з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 10. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на продовження орендних відносин з ФОП Теліман М.В.
 11. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з відділом агропромислового розвитку Сновської районної державної адміністрації.
 12. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на зміну цільового призначення та перейменування будівлі гаражу Сновської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2 Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області в господарську будівлю.
 13. Про врегулювання орендних відносин відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області з орендарями майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 14. Про затвердження проміжного ліквідаційного балансу комунальної організації «Щорський міський парк культури і відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області».
 15. Про безоплатне прийняття майна комунальної власності на баланс Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 16. Блок «Земельні питання».
 17. Різне.

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

Leave a Reply