» » »  Про скликання двадцять першої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 Про скликання двадцять першої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

8 травня  2018 року                       м. Сновськ                                              № 70

 

 Про скликання двадцять першої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати двадцять першу сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 15 год. 00 хв. 24  травня 2018 року в залі засідань Сновської міської ради (вул..Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Цільової соціальної програми розвитку цивільного захисту Сновської міської ради на 2018-2022 роки.
 2. Про затвердження проектно-кошторисної документації.
 3. Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації.
 4. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.02.2018 року
 5. №16-18/VII „Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 6. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року №20-15/VII ,,Про міський бюджет  на 2018 рік”.
 7. Про внесення змін до рішення першої сесії міської ради восьмого скликання № 14-1/VIII «Про утворення виконавчого комітету Сновської міської ради восьмого скликання та затвердження персонального складу виконавчого комітету» від 17 січня 2017 року» зі змінами та доповненнями.
 8. Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання № 13-7/VІІІ від 25 травня 2017 року «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на  передачу в оренду нерухомого майна фінансовому управлінню Щорської райдержадміністрації».
 9. Про внесення змін до рішення 8 сесії міської ради 7 скликання № 6-8/VІІІ від 08 червня 2017 року «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна відділу у Сновському районі Міжрайонного управління у Корюківському та Сновському районах Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області».
 10. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської радиСновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин,  предметом яких являється частина приміщень гаражів, з фінансовим відділом Сновської  райдержадміністрації.
 11. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 12. Про надання дозволу Територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання окремого індивідуально визначеного майна.
 13. Про списання транспортного засобу Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 14. Про надання згоди на безоплатне прийняття об’єктів нерухомості, розташованих за адресою: Чернігівська область, м. Сновськ, вул. Чкалова, 92 до комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
 15. Про списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 16. Про внесення змін до рішення від 23.03.2018 №5-19/VII «Про передачу житлового будинку на баланс комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця».
 17. Блок «Земельні питання».
 18. Різне.

 

Міський голова                                                                  О.О. Медведьов

 

 

Leave a Reply