» » » Про скликання двадцять восьмої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання  

Про скликання двадцять восьмої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання  

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

11 жовтня  2018 року                    м. Сновськ                                           № 154

 Про скликання двадцять восьмої   сесії

 Сновської міської ради сьомого скликання

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати двадцять восьму  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 26 жовтня 2018 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

1. Про затвердження Положення про порядок найменування та перейменування  вулиць, провулків, площ, скверів та інших об’єктів на території Сновської міської ради.
2. Про затвердження комплексної програми розвитку та підтримки первинної медико-санітарної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД»  на 2018-2021 роки.
3. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2015-2018 роки.
4. Про затвердження проектної документації.
5. Про внесення змін до переліку проектів, які планується фінансувати в 2018 році за рахунок субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад.
6. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
7. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2018 року.
8. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року №20-15/VII ,,Про  міський бюджет  на 2018 рік”.
9. Про приєднання фельдшерських пунктів Сновського району Чернігівської області.
10. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області Сновському районному військовому комісаріату.
11. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної  територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області відділу прикордонної служби «Сновськ».
12. Про списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
13. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в с. Чепелів Сновського району Чернігівської області.
14. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
15. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
16. Блок «Земельні питання».
  1. Різне.

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

 

 

Leave a Reply