» » » Про скликання двадцятої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання двадцятої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

6 квітня  2018 року                       м. Сновськ                                              № 50

  

Про скликання двадцятої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання  

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати двадцяту сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 11 год. 00 хв. 23 квітня 2018 року в залі засідань Сновської міської ради (вул..Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми підтримки дітей з неблагополучних сімей, які опинилися в закладах охорони здоров’я  Сновської міської ради в умовах стаціонару, на 2018-2020 роки.
 2. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І квартал 2018 року.
 3. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 22.12.2017 року №20-15/VII ,,Про міський бюджет  на 2018 рік”.
 4. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 5. Про реорганізацію  Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сновської райдержадміністрації.
 6. Про припинення КУ «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»  Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 7. Про зберігання архівним сектором архівних документів, що не належать до Національного архівного фонду та про внесення змін до Положення про архівний сектор Сновської міської ради.
 1. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 2. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 3. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в с. Заріччя Сновського району Чернігівської області.
 4. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу КУ «Сновський районний ЦПМСД» на  баланс КП «Щорська ЖЕД».
 5. Про врегулювання питання балансоутримувача майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 6. Блок «Земельні питання».
 7. Різне.

 

Міський голова                                                                  О.О. Медведьов

 

Leave a Reply