» » » Про скликання п’ятдесят другої сесії Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання п’ятдесят другої сесії Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09 жовтня  2020 року                          м. Сновськ                                          №  162

 

 Про скликання п’ятдесят другої сесії Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  п’ятдесят другу сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 20 жовтня  2020 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

  1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади за 9 місяців 2020 року.
  2. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 28.07.2020 року №2-49/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів, розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку  окремих територій та виділення коштів з бюджету Сновської міської об’єднаної територіальної громади”.
  3. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
  4. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
  5. Про надання згоди на прийняття майна з державної до комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
  6. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
  7. Про погодження рішення Територіального центру Сновської міської ради про намір передачі майна в оренду та включення об’єкта до Переліку першого типу.
  8. Про надання дозволу КНП «Сновський центр ПМД» на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
  9. Блок «Земельні питання».
  10. Різне.

 

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ