» » » Про скликання сорок шостої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання сорок шостої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 березня  2020 року                  м. Сновськ                                                 №  37

 

 Про скликання сорок шостої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  сорок шосту  сесію Сновської міської ради сьомого скликання об 10 год. 00 хв. 27 березня  2020 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми підтримки розвитку вторинної медичної допомоги у Сновському районі на період 2020 -2022 роки.
 2. Про затвердження Програми запобігання бездомного утримання та розмноження бродячих тварин на території Сновської міської ради на 2020-2022 роки.
 3. Про внесення змін та доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
 4. Про внесення змін до Програми забезпечення розроблення містобудівної документації міста Сновська та сільських населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018 -2020 рр.
 5. Про внесення змін до Програми щодо підтримки учнів Сновської  дитячої музичної школи ім.  Н.Г.Рахліна  на 2017- 2021 роки.
 6. Про внесення змін до Порядку доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Сновська міська рада.
 7. Про припинення дії Програми  впровадження в  Сновській ЦРЛ електронної  медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки.
 8. Про визначення джерел фінансування заходів по боротьбі з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.
 9. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 10. Про збільшення статутного капіталу КП «Сновська ЖЕД» Сновської міської ради та затвердження Статуту в новій редакції.
 11. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 18.02.2020р. № 5-45/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 12. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 20.12.2019 року №10-42/VII ,,Про бюджет Сновської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік”.
 13. Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 14. Про включення об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.
 15. Про затвердження Переліку другого типу об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону.
 16. Про продовження орендних відносин з Сновською райдержадміністрацією.
 17. Про прийняття майна до комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 18. Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ» на продовження орендних відносин з КНП «Сновський ЦПМД».
 19. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на передачу в оренду майна комунальної власності фінансовому відділу Сновської міської ради.
 20. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на продовження орендних відносин з Сновською районною організацією ветеранів України.
 21. Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської міської ради на баланс Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту.
 22. Блок «Земельні питання».

Різне.

 

Міський голова                                                                   О.МЕДВЕДЬОВ