» » » Про скликання сорокової сесії Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання сорокової сесії Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

16 жовтня  2019 року                     м. Сновськ                                           №  127

 Про скликання сорокової сесії Сновської міської ради сьомого скликання 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  сорокову  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 29 жовтня  2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

1.                Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 9 місяців 2019 року.
2.                Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,, Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
3.                Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”.
4.                Про затвердження Положення про  порядок використання шкільних автобусів та мікроавтобуса.
5.                Про надання дозволу Управлінню освіти на безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
6.                Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 11-7/VІІІ «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту на здачу в оренду нерухомого майна районній організації  Ветеранів України».
7.                Про надання дозволу Управлінню освіти на передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.
8.                Про внесення змін до структури та загальної чисельності Територіального центру Сновської міської ради.
 9.                Про надання дозволу Територіальному центру Сновської міської ради на передачу в оренду майна Управлінню соціального захисту населення Сновської райдержадміністрації.
10.           Про надання дозволу КНП «Сновський ЦПМД» на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
11.           Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».
12.           Про передачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ДПТНЗ «Сновське ВПУЛГ».
13.           Про припинення приватизації та відміну електронного аукціону з продажу об’єкта малої приватизації – колишнього пам’ятника В.І.Леніна, що знаходиться в демонтованому стані.
14.           Блок «Земельні питання».
Міський голова                                                                                 О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply