» » » Про скликання тридцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання тридцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

13 вересня  2019 року                     м. Сновськ                                            №  110

 

  Про скликання тридцять дев’ятої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  тридцять дев’яту  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 30 вересня  2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

1.   Про запровадження електронних петицій до Сновської міської ради.
2.           Про затвердження «Порядку запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у Сновській міській раді та її виконавчих органах».
3.           Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень на території Сновської міської ради та внесення змін до Програми видалення аварійних та небезпечних дерев на території Сновської міської ради.
4.           Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної

допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022  роки.

5.           Про внесення змін до Програми організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено  адміністративне стягнення у вигляді виконання суспільно корисних робіт, у Сновській міській раді на 2019-2020 роки.
6.           Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
7.           Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 29.08.2019р. № ­­­­­3-38/VII „Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування”.
8.           Про внесення змін до рішення 32-ї сесії  міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
9.           Про внесення змін до рішення  сесії міської ради від 28.02.2019р. № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
10.      Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”.
11.      Про внесення змін до рішення 2 сесії міської ради 7 скликання від 10.02.2017 № 22-2/VІІІ «Про закріплення депутатів міської ради за виборчими округами».
12.      Про включення нових об’єктів до Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.
13.      Про передачу в оренду майна Сновській районній державній адміністрації Чернігівської області.
14.      Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
15.      Про надання дозволу КНП «Сновська ЦРЛ»  на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
16.      Про безоплатну передачу майна комунальної  власності об’єднаної територіальної громади з балансу КНП «Сновський ЦПМД» на баланс Територіального центру Сновської міської ради.
17.      Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на продовження орендних відносин з орендарями.
18.      Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області  на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
19.      Блок «Земельні питання».
20.      Різне.

 

 

 
Міський голова                                                                                 О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply