» » »   Про скликання тридцять другої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

  Про скликання тридцять другої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14 лютого   2019 року                      м. Сновськ                                            №  16

  Про скликання тридцять другої сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати  тридцять другу   сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 28 лютого 2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми з національно-патріотичного виховання на 2019-2022 роки.
 2. Про затвердження Комплексної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2019- 2021 роки.
 3. Про затвердження Програми приватизації майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.
 4. Про затвердження Програми управління майном комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на 2019-2020 роки.
 5. Про затвердження Програми відшкодування різниці в тарифах на житлово-комунальні послуги ПрАТ «Комунальник» на 2019 рік .
 6. Про затвердження Правил благоустрою населених пунктів Сновської ОТГ.
 7. Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2019 рік.
 8. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за 2018 рік.
 9. Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 10. Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій.
 11. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет  на 2019 рік”.
 12. Про внесення змін до структури та загальної чисельності Сновської міської ради.
 13. Про внесення змін до рішення 29 сесії 7 скликання №­­­13-29/VII «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів міської ради на 2019 рік».
 14. Про перейменування вулиці в с. Гірськ Сновського району Чернігівської області.
 15. Про затвердження актів ліквідаційної комісії з ліквідаційними балансами сільських виборчих комісій Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
 16. Про затвердження акту ліквідаційної  комісії з ліквідаційним балансом комунальної організації «Щорський міський парк культури та відпочинку Щорської міської ради Чернігівської області».
 17. Про затвердження Переліків об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 18. Про встановлення нормативів відрахування частини чистого прибутку (доходу) комунальними підприємствами міської ради.
 19. Про припинення Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення  на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна  районна лікарня» Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 20. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
 21. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на здачу в оренду стоматологічного обладнання.
 22. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Сновський центр первинної медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 23. Про надання дозволу КП «Будівництво м’ясокомбінату» на списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 24. Про передачу в оренду об’єкта нерухомості комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».
 25. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».
 26. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в с. Суничне Сновського району Чернігівської області.
 27. Про скасування рішення 30 сесії міської ради 7 скликання від 28 грудня 2018 року №22-30/VII «Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна Державному професійно-технічному навчальному закладу «Сновське вище професійне училище лісового господарства».
 28. Про безоплатне прийняття майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади з балансу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс Сновської міської ради  Сновського району Чернігівської області.
 29. Блок «Земельні питання».
 30. Різне.

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

 

Leave a Reply

Enter Captcha Here : *

Reload Image