» » » Про скликання тридцять п’ятої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання тридцять п’ятої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

14  травня   2019 року                     м. Сновськ                                            №  44

  

 Про скликання тридцять п’ятої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати  тридцять п’яту  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 30 травня 2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми розвитку, фінансової підтримки та поповнення статутного фонду комунального підприємства «Щорська ЖЕД» Сновської міської ради  на 2019-2021 роки.
 2. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку та підтримки первинної медичної допомоги  КНП «Сновський центр ПМД» на 2018-2021 роки.
 3. Про внесення змін до Програми організації та проведення громадських робіт на 2019 рік.
 4. Про внесення змін до Програми сприяння виконанню повноважень депутатами Сновської міської ради на 2019-2021 роки.
 5. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 6. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019 р.  № 9-32/VII ,,Про направлення залишків коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.
 7. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет  на 2019 рік”.
 8. Про погодження проекту рішення «Про встановлення єдиного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 9. Про погодження проекту рішення «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 10. Про погодження проекту рішення «Про встановлення транспортного податку на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 11. Про погодження проекту рішення «Про встановлення туристичного збору на території Сновської  міської ради на 2020 рік».
 12. Про погодження проекту рішення «Про встановлення збору за місця для паркування транспортних засобів на території Сновської міської ради на 2020 рік».
 13. Про погодження проекту рішення «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік».
 14. Про надання дозволу  КП «Щорська ЖЕД» Сновської міської ради на списання з балансу багатоквартирних будинків.
 15. Про надання дозволу Сновській ЦРЛ на списання окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 16. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (с. Гірськ).
 17. Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (с. Сновське).
 18. Про безоплатну передачу майна з балансу Управління освіти, сім’ї, молоді та спорту на баланс Сновської міської ради.
 19. Про зміну цільового призначення та назв об’єктів нерухомості комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 20. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
 21. Блок «Земельні питання».

Різне.

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов