» » »  Про скликання тридцять сьомої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 Про скликання тридцять сьомої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

09  липня 2019 року                     м. Сновськ                                            №  73

  

 Про скликання тридцять сьомої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  тридцять сьому  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 23 липня 2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 1. Про затвердження Програми «Обдарованість Сновщини» на 2019 -2021 роки.
 2. Про внесення змін до Програми надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Сновської громади на 2019-2022 роки.
 3. Про внесення змін до рішення міської ради від 26.04.2019 р. №1-34/VII «Про затвердження Програми впровадження в Сновській ЦРЛ електронної медичної інформаційної системи на 2019-2020 роки».
 4. Про внесення змін до Програми покращення оперативного реагування на надзвичайні ситуації (події) та ліквідацію їх наслідків на території Сновського району на 2019 рік.
 5. Про затвердження Положення про порядок ведення договірної роботи в Сновській міській раді.
 6. Про делегування повноважень Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту та затвердження Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
 7. Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
 8. Про затвердження звіту про виконання міського бюджету за І півріччя 2019 року.
 9. Про внесення змін до рішення сесії міської ради від 28.02.2019р. №10-32/VII ,,Про затвердження переліку об’єктів та розподіл коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

 

 1. Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про міський бюджет  на 2019 рік”.
 2. Про припинення діяльності Сновської ЦРЛ, проведення організаційно-правових заходів, пов’язаних з перетворенням у комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердження передавального акта та Статуту.
 3. Про перейменування комунального підприємства «Щорська житлово-експлуатаційна дільниця» та затвердження її  Статуту в новій редакції.
 4. Про дострокове припинення повноважень депутата Сновської міської ради 7-го скликання Чумак А.Ю.
 5. Про внесення змін до персонального складу постійних комісій Сновської міської ради.
 6. Про позбавлення Зуба Р.І. рангу посадової особи органу місцевого самоврядування.
 7. Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади ПрАТ «Комунальник».
 8. Про безоплатну передачу майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади відділам прикордонної служби «Сновськ», «Гута-Студенецька», «Гірськ».
 9. Про надання дозволу Управлінню освіти, сім’ї, молоді та спорту Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна ДЮСШ Сновської районної організації ВФСТ «Колос».
 10. Блок «Земельні питання».
 11. Різне.

 

 

Міський голова                                                                             О.МЕДВЕДЬОВ