» » » Про скликання тридцять третьої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання  

Про скликання тридцять третьої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання  

У К Р А Ї Н А
 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15 березня   2019 року                     м. Сновськ                                            №  23

 

 

 Про скликання тридцять третьої   сесії

 Сновської міської ради сьомого скликання

 

Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні» скликати  тридцять третю  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 26 березня 2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

 

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

1.     Про внесення змін та доповнень до Плану (Програми) соціально-економічного розвитку Сновської об’єднаної територіальної громади на 2018-2020 роки.
2.     Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”.
3.     Про  забезпечення  належних  умов  роботи  виборчих комісій.
4.     Про розподіл функціональних обов’язків між в.о.старост  Сновської міської ради на період їх відпустки, тимчасової відсутності та інше.
5.     Про внесення змін до складу тендерного комітету Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області.
6.     Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Сновський центр первинної  медичної допомоги» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області на здачу в оренду майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
7.     Про внесення змін до рішення міської ради «Про реорганізацію Сновської центральної районної лікарні Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області шляхом перетворення на Комунальне некомерційне підприємство «Сновська центральна районна лікарня» Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області»  від 28 лютого 2019 року № ­­­19-32/VII.
8.     Блок «Земельні питання».
9.     Різне.

 

Міський голова                                                                             О.О. Медведьов

Leave a Reply