» » » Про скликання тридцять восьмої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

Про скликання тридцять восьмої   сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

У К Р А Ї Н А
 СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

15  серпня  2019 року              м. Сновськ              №  93

   Про скликання тридцять восьмої  сесії  Сновської міської ради сьомого скликання

 Відповідно до п.8 ч.4 ст.42 Закону України  «Про місцеве  самоврядування в Україні», скликати  тридцять восьму  сесію Сновської міської ради сьомого скликання о 10 год. 00 хв. 29 серпня  2019 року в залі засідань Сновської міської ради (вул. Незалежності,19).

Винести на розгляд сесії наступні питання:

 

1.       Про визнання повноважень депутата Сновської міської ради Рибальченка Л.І. та внесення змін до рішень міської ради.
2.       Про затвердження Програми охорони навколишнього природного середовища на території Сновської міської ради на 2019-2020 роки.
3.       Про визначення проектів-переможців Громадського бюджету 2019 року та подальше їх фінансування.
4.       Про виділення коштів на виконання депутатських повноважень.
5.       Про внесення змін до рішення Сновської міської ради від 21.12.2018 року №21-30/VII ,,Про  міський бюджет  на 2019 рік”.
6.       Про внесення змін до рішення 7 сесії міської ради 7 скликання від 25.05.2017 року № 2-7/VІІI  «Про створення органу приватизації Сновської міської ради».
7.       Про затвердження Переліку об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади, що підлягають приватизації у 2019-2020 роках.
8.       Про встановлення розміру кошторисної заробітної плати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на території Сновської міської ради.
9.       Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника закладу загальної середньої освіти.
10.  Про надання КП «Сновська ЖЕД» дозволу на отримання кредитного ліміту на поточний рахунок.
11.  Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської  міської ради Сновського району Чернігівської області на баланс КП «Сновська ЖЕД».
12.  Про безоплатну передачу майна з балансу Сновської  міської ради на баланс  КНП «Сновська ЦРЛ».
13.  Про передачу в оренду окремого індивідуально визначеного майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади.
14.  Про списання майна комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області (с. Суничне).
15.  Про надання дозволу відділу культури і туризму Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області  на здачу в оренду майна комунальної власності  об’єднаної територіальної громади.
16.  Про продовження орендних відносин зі Сновською районною державною адміністрацією Чернігівської області.
17.  Блок «Земельні питання».
18.  Різне.

Міський голова   О.МЕДВЕДЬОВ

 

 

Leave a Reply