» » Про співпрацю з Програмою “Fit for Partnership with Germany”

Про співпрацю з Програмою “Fit for Partnership with Germany”

Департамент ЖКГ та ПЕК Чернігівської ОДА інформує щодо можливості участі підприємств регіону у міжнародній програмі “Fit for Partnership with Germany” (далі – Програма).

Програма реалізується у тісній співпраці з Міністерством економічного розвитку і торгівлі України та Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини, спрямована на стимулювання розвитку українського бізнесу, економічне співробітництво між Україною та Німеччиною, соціально-економічний розвиток регіонів та сприяє:

  • виходу українських підприємств на міжнародні ринки;
  • підвищенню конкурентоспроможності українських підприємств;
  • вдосконаленню компетенцій українських менеджерів у сфері зовнішньоекономічної діяльності.

Цільовою групою для участі є представники українських підприємств із зовнішньоекономічним потенціалом, для яких організовуються цілеспрямовані бізнес-сесії у Німеччині (90% фінансується Федеральним міністерством економіки і енергетики Німеччини).

Щорічно у Програмі беруть участь до 100 представників українського бізнесу. У 2018 – 2019 роках українським управлінцям / підприємцям і підприємствам пропонуються бізнес-сесії в Німеччині за напрямками:

  • загальна економічна кооперація;
  • економічна кооперація з умовно галузевою специфікою:
  • економічна кооперація в аграрному секторі: виробництво та переробка сільськогосподарської продукції, виробництво продуктів харчування;
  • економічна кооперація у сфері енергоефективності;
  • економічна кооперація в сфері переробки сміття/ екологічної утилізації відходів;
  • економічна кооперація в секторі охорони здоров’я / індустрії охорони здоров’я.

(Більш детальну інформація про Програму та заходи щодо її реалізації розміщено на сайті www: //ukraine.managerprogramm.de).

Координаторами та виконавцями Програми в Україні є Німецьке товариство з міжнародного співробітництва (012) та Мінекономрозвитку. За такої підтримки у регіонах України проводиться ряд підготовчих заходів для потенційних учасників у Програмі та конкурсний відбір кандидатів.

Всі бажаючі можуть звернутись до Світлани Степащенко – керівника проектного офісу Програми за тел. (044) 228-42-53,  (044) 531-30-56, електронна адреса: Svetlana.stepashchenko@giz.de.

Leave a Reply