» » » Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області

Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області

У К Р А Ї Н А

 

СНОВСЬКА  МІСЬКА  РАДА

                                             

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 травня 2024  року                  м. Сновськ                                              № 64

Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної

громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області

 

З метою забезпечення передачі майна комунальної власності  територіальної громади  в особі Сновської міської ради Корюківського  району Чернігівської області у державну власність, у комунальну власність безоплатно чи шляхом обміну, від одного суб’єкта права комунальної власності до іншого, або об’єктів  комунальної власності, що передані в безоплатне користування самоврядним установам і організаціям або в оренду, відповідно до  Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», Положенням про інвентаризацію активів та   зобов’язань, затвердженого наказом Міністерства фінансів України  від 02.09.2014 № 879, керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в ’я з у ю:

 

1. Створити комісію по передачі майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського  району Чернігівської області в наступному складі:

СИЛЕНОК Сергій Вадимович – заступник міського голови, голова комісії;

КАРПЕНКО Володимир Миколайович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету, заступник голови комісії;

 

члени комісії:

КРИВЕНКО Валентина Борисівна – головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності;

БОРСУК Віка Петрівна – провідний спеціаліст відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами;

ГЛАДЧЕНКО Вікторія Михайлівна – головний спеціаліст  з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту.

 

  1. Надати право комісії проводити інвентаризацію та здійснювати передачу майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, проводити оформлення необхідної документації по передачі майна.

 

  1. Розпорядження № 31 від 16 лютого 2024 року «Про створення комісії по передачі майна комунальної власності територіальної громади в особі Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області» вважати таким, що втратило чинність.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                 Олександр МЕДВЕДЬОВ