» » » Про створення комісії з розслідування нещасного випадку

Про створення комісії з розслідування нещасного випадку

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

10 травня 2022 року                      м. Сновськ                                          № 60

 

Про створення комісії з розслідування нещасного випадку

 

Відповідно до  статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 22 Закону України «Про охорону праці», постанови Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №337 «Про затвердження Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві» та у зв’язку з нещасним випадком, що стався 25.03.2022 року з головою міської ради Медведьовим Олександром Олександровичем, з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Створити комісію з розслідування нещасного випадку у складі:

 

Голова комісії:

Корецький Валентин Володимирович – головний спеціаліст відділу благоустрою та господарського забезпечення міської ради (особа, на яку покладено виконання функцій з охорони праці).

 

Члени комісії:

1) Лисогор Сергій Миколайович – страховий експерт з охорони праці Городнянського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області;

2) Сухобок Тетяна Сергіївна – начальник відділу кадрової та архівної роботи міської ради (уповноважена найманими працівниками особа з питань охорони праці);

3) Уманський Владислав Володимирович – начальник відділу юридичної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради.

 

  1. Комісії з розслідування нещасного випадку провести розслідування нещасного випадку згідно з п. 33, Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 р. № 337.

 

  1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Секретар міської ради                                              Наталія  САМОЙЛОВА