Про створення комісії

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

26 березня 2020 року                        м. Сновськ                                          48

 

Про створення комісії

 

Розглянувши клопотання Сновського районного управління Державної служби України з питань харчових продуктів та захисту споживачів щодо   створення комісії для перевірки дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах водопостачання та водовідведення, враховуючи доручення голови Державної служби України з питань харчових продуктів та захисту споживачів  № 601-10.1/15 від 16.03.2020 р., з метою запобігання негативному розвитку епідситуації та забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення, відповідно до Закону України  «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Створити комісію для перевірки дотримання вимог санітарного законодавства на об’єктах водопостачання та водовідведення на території Сновського району у такому складі:

Дрозд Ю.В. – головний спеціаліст санітарного відділу Сновського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Чернігівській області (за згодою);

Кошель А.І. – завідувач Сновським РЛВ (за згодою);

Сігута В.Б. – провідний спеціаліст – інспектор з праці міської ради.

В.о. старост, які закріплені за відповідними населеними пунктами.

  1. Комісії дотримуватись вимог чинного законодавства України та забезпечити організацію проведення відповідних лабораторних досліджень питної води.
  2. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Р.В.Кравця.

 

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ