» » » Про створення комплексної системи захисту інформації та призначення відповідальної особи

Про створення комплексної системи захисту інформації та призначення відповідальної особи

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

05 червня  2024 року                           м.Сновськ                                       № 81

Про створення комплексної системи захисту інформації та призначення відповідальної особи

 

З метою забезпечення захисту інформації під час її обробки в автоматизованій системі для оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус, на виконання вимог Закону України від 05.07.1994 №80/94-ВР «Про захист інформації в інформаційно-комунікаційних системах», Закону України від 01.06.2010 №2297- VI «Про захист персональних даних», Положення про технічний захист інформації в Україні, затвердженого Указом Президента України від 27.09.1999 №1229/99 та інших нормативних актів з питань технічного захисту інформації в Україні,  з о б о в ’ я з у ю :

 

  1. Створити комплексну систему захисту інформації автоматизованої системи взаємодії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області з підсистемою «Оформлення документів, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус Єдиної інформаційно-аналітичної системи управління міграційними процесами Державної міграційної служби України» через мережу НСКЗ (далі – АС ЦНАП), що розташована за адресою:  15200, Чернігівська область, Корюківський район, м. Сновськ, вул. Незалежності, буд. 19-А.

 

  1. Відповідальним за організацію та координацію робіт на всіх етапах створення та експлуатації комплексної системи захисту інформації призначити головного спеціаліста відділу благоустрою та господарського забезпечення Павліченка С.Ю.

 

  1. Призначити адміністратором безпеки в АС ЦНАП начальника відділу «ЦНАП» Терещенко Л.О.
  2. Призначити системним адміністратором АС ЦНАП головного спеціаліста відділу благоустрою та господарського забезпечення  Павліченка С.Ю.

 

  1. Створити комісію з технічного захисту інформації для забезпечення заходів із категоріювання та обстеження об’єктів інформаційної діяльності відділу «Центр надання адміністративних послуг» Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області, на яких обробляється інформація з обмеженим доступом, у складі:

 

голова комісії:

Карпенко В.М. – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету   міської ради;

члени комісії:

Терещенко Л.О. – начальник відділу «ЦНАП»;

Павліченко С.Ю. – головний спеціаліст відділу благоустрою та господарського забезпечення;

Лахадинова Н.О. – завідувач сектору соціальної політики відділу «ЦНАП» – адміністратор.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                              Олександр МЕДВЕДЬОВ