» » » Про створення тимчасової комісії з обстеження обставин та наслідків спричинених пожежею  по вул.Чернігівська  Сновського району  Чернігівської області

Про створення тимчасової комісії з обстеження обставин та наслідків спричинених пожежею  по вул.Чернігівська  Сновського району  Чернігівської області

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я 

6 квітня  2020 року                         м. Сновськ                                           № 58

 

Про створення тимчасової комісії з обстеження обставин та наслідків спричинених пожежею  по вул.Чернігівська  Сновського району  Чернігівської області

 

         Відповідно Закону України «Про благоустрій населених пунктів»,  ст. 30, 34, 52, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу Цивільного захисту України», «Правил благоустрою населених пунктів Сновської об’єднаної територіальної громади», з метою встановлення причин та вжиття заходів за наслідками пожежі, а також законності зведення та розташування господарських споруд, які розташовані по   вул. Чернігівська Сновського району Чернігівської області.

1.Створити комісію для обстеження обставин та наслідків, спричинених пожежею по вул. Чернігівська Сновський район Чернігівська область у складі:

Голова комісії:

Кравець Руслан Вікторович – керуючий справами (секретар) виконавчого комітету;

 

Члени комісії:

Сігута В.Б. – провідний спеціаліст – інспектор з праці юридичного відділу міської ради (відповідальний за цивільний захист у Сновській міській раді).

Никитенко В.В. – головний спеціаліст відділу земельних відносин та агропромислового розвитку міської ради;

Гладченко В.М.- головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства та транспорту міської ради;

Ященко О.В.- головний спеціаліст відділу ЖКГ, інфраструктури містобудування архітектури та цивільного захисту Сновської РДА (за згодою).

Силенко Р.М.  –  в.о. начальника Сновського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області (за згодою).

 

2.Для приведення у відповідність тимчасових споруд та підсобних приміщень по   вул. Чернігівська до Державних будівельних норм, Державних санітарних норм  та норм пожежної безпеки, комісії скласти акт обстеження та направити до районного сектору УДНС України в Чернігівській області та відділу  ЖКГ, інфраструктури містобудування архітектури та цивільного захисту Сновської РДА звернення щодо проведення перевірок з даних питань.

3.Голові тимчасової комісії (Кравцю Р.В.), після отримання результатів перевірки та на підставі відповідних документів (актів, приписів), вжити заходів щодо вирішення питань про доцільність та законність (в межах повноважень) розташування зазначених споруд.

  1. Відділу організаційно – кадрової та інформаційної роботи довести до відома жителів громади через ЗМІ (газету,офіційний сайт соціальну мережу Фейсбук) про даний випадок, з метою запобігання нещасних випадків (пожеж).
  2. Голові тимчасової комісії звернутися до Сновського районного сектору УДСНС України в Чернігівській області з проханням посилити профілактичні заходи серед населення спрямовані на попередження пожеж та дотримання правил протипожежної безпеки в Сновській ОТГ.

6.Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника міського голови Силенка С.В.

 

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ