» » » Про участь громадянина ******************  у вихованні малолітніх дітей

Про участь громадянина ******************  у вихованні малолітніх дітей

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

24 червня 2024 року

 

 

м. Сновськ                               № 91

Про участь громадянина ******************  у вихованні малолітніх дітей

 

Розглянувши заяву та додані до неї документи громадянки ************ **************************, адреса реєстрації: м. *********************** *************,  адреса проживання: м. *****************************, щодо встановлення графіку спілкування її колишнього чоловіка ************* *******************, адреса проживання: м. ***************************, з їх малолітніми дітьми *******************************, ********************* року народження, та ***************************, ****************** року народження, які проживають разом з матір’ю, керуючись ст.ст. 11, 12, 15 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст. 141, 150, 151, 153, 157, 158 Сімейного кодексу України, п. 73 постанови Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини», відповідно до  ст. 34 п. «б» пп. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 24.06.2024 року № 20, з метою соціального захисту прав малолітніх дітей, з о б о в ’ я з у ю :

 

 

  1. Встановити графік спілкування громадянина ************* *************, адреса проживання: м*******************************, з малолітніми дітьми **************************, **************** року народження, та *************************, ******************** року народження, які проживають разом з матір’ю ************************** за адресою: м**********************************, наступним чином: забирати дітей до себе додому на вихідні дні (з 8.00 суботи до 20.00 неділі, з ночівлею) два рази на місяць (вихідні/через вихідні). В інші дні батько також має право забирати дітей до себе за попереднім узгодженням даного факту та часу їх повернення з матір’ю дітей, оскільки це відповідає інтересам малолітніх дітей.

 

  1. Попередити матір ********************************* про недопущення перешкоджання батьку *************************** спілкуватися з малолітніми доньками *****************************, ***************** року народження, та ************************, ******************** року народження, та брати участь у їх вихованні.

 

  1. Роз’яснити батькам ******************* та ********************* рівність їх прав на спілкування, виховання та утримання малолітніх дітей.

 

  1. Попередити ************************* та ************************ про неухильне виконання ними своїх батьківських обов’язків щодо виховання і утримання малолітніх дітей ******************, ********* року народження та *********************, **************** року народження, та про відповідальність згідно діючого законодавства.

 

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ