» » » Про участь громадянина **************  у вихованні малолітніх дітей

Про участь громадянина **************  у вихованні малолітніх дітей

УКРАЇНА

СНОВСЬКА  МІСЬКА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 

23 лютого 2024 року

 

м. Сновськ                                  № 25

Про участь громадянина **************  у вихованні малолітніх дітей

Розглянувши заяву та додані до неї документи громадянина ********* ************************, ****************** р.н., який зареєстрований та проживає за адресою: вул. **************************** Чернігівського району Чернігівської області, щодо встановлення порядку його спілкування з малолітніми синами *******************************, *************** р.н., та ***************************, ************** р.н., які проживають разом з матір’ю ************************* за адресою: вул. ************,  ********************** Корюківського району Чернігівської області, керуючись ст.ст. 11, 12, 15 Закону України «Про охорону дитинства», ст.ст. 141, 150, 151, 153, 157, 158 Сімейного кодексу України, п. 73 постанови Кабінету Міністрів України  від 24.09.2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної  із захистом прав дитини», відповідно до  ст. 34 п. «б» пп. 4 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Комісії з питань захисту прав дитини Сновської міської ради від 20.02.2024 року № 4, з метою соціального захисту прав малолітніх дітей, з о б о в ’ я з у ю :

  1. Надати дозвіл громадянину ************************** (паспорт НМ ***************, виданий ***************** року Чернігівським РВ УМВС України в Чернігівській області), адреса проживання: вул. ******************, Чернігівського району Чернігівської області, особисто спілкуватися з малолітніми синами ******************************,  ********* р.н., та *****************************, ***************** р.н., які проживають разом з матір’ю *************************** за адресою: вул. ****************************** Корюківського району Чернігівської області, два рази на місяць забирати до себе додому на вихідні дні (ввечері п’ятниці мати привозить дітей до батька у с. ***************** у неділю батько відвозить дітей до матері у с. ********************* або мати самостійно забирає їх). На канікулах один тиждень кожного місяця діти проживають з батьком, у святкові дні батько також має право по можливості відвідувати дітей за місцем їх проживання або в місцях, призначених для відпочинку з дітьми, за попереднім узгодженням часу з матір’ю, оскільки це відповідає інтересам малолітніх дітей.
  2. Попередити матір **************************** про недопущення перешкоджанню батьку ************************* спілкуватися з малолітніми синами ************************************ р.н., ********************************** р.н., та брати участь у їх вихованні.
  3. Роз’яснити батькам ******************* та ********************** рівність їх прав на спілкування, виховання та утримання малолітніх дітей.
  4. Попередити ******************** та ********************. про неухильне виконання ними своїх батьківських обов’язків щодо виховання і утримання малолітніх дітей ****************************** р.н., та **************************************** р.н., та про відповідальність згідно діючого законодавства.
  5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

Міський голова                                                                  Олександр МЕДВЕДЬОВ