» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесята сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

28 серпня 2020 року                            м.Сновськ                                        №34-50/VII

 

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши клопотання приватного сільськогосподарського підприємства «ЯНА ПЛЮС», за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування ПСП «ЯНА ПЛЮС» невитребуваними земельними ділянками (паями) загальною площею 15,5248 га за межами населеного пункту с.Петрівка на території Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 12.04.2012 року про зменшення розміру загальної площі орендованих не витребуваних земельних ділянок (паїв) з 433,1944 га до 417,6696 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Пискун).

 

 

Міський голова                                                               О.МЕДВЕДЬОВ