» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Перша сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ 

10 грудня 2020 року                            м.Сновськ                                          №63-1/VIII

 

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ЕЙ СІ ДЖІ ЮКРЕЙН», за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЙ СІ ДЖІ ЮКРЕЙН» неуспадкованими земельними ділянками (паями), що взяті під охорону, загальною площею 7,9743 га за межами населеного пункту с.Клюси на території Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 31.08.2017 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 170,7561 га до 162,7818 га, в тому числі ріллі 117,4266 га, сіножаті – 13,0503 га, пасовища – 32,3049 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Міський голова                                                              О.МЕДВЕДЬОВ