» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 П’ята сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

26 березня 2021 року                           м.Сновськ                                           №30-5/VIII

                                    

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «ЕЙ СІ ДЖІ ЮКРЕЙН», за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЙ СІ ДЖІ ЮКРЕЙН» невитребуваними земельними ділянками (паями) загальною площею 3,2755 га за межами населеного пункту с.Клюси на території Сновської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 31.08.2017 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 162,7818 га до 159,5063 га, в тому числі ріллі 115,3816 га, сіножаті – 12,7503 га, пасовища – 31,3744 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

 

Секретар міської ради                                                           Н.САМОЙЛОВА