» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 Сьома сесія восьмого скликання

 РІШЕННЯ

27 травня 2021 року                           м.Сновськ                                           №41-7/VIII

                                    

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Розглянувши клопотання ПСП «ЯНА ПЛЮС», за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування приватному сільськогосподарському підприємству «Яна Плюс» невитребуваними земельними ділянками (паями)  загальною площею 182,2429 га за межами населеного пункту с.Петрівка на території Сновської територіальної громади Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 12.04.2012 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 420,6194 га до 238,3765 га, в тому числі ріллі – 177,9187 га, проектних польових шляхів – 60,4578 га..

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

Міський голова                                                      Олександр МЕДВЕДЬОВ