» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Одинадцята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ

28 жовтня 2021 року                             м.Сновськ                                        №26-11/VIII

                                    

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши клопотання приватного сільськогосподарського підприємства «Прогрес», за рекомендацією постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування приватного сільськогосподарського підприємства «Прогрес» невитребуваними земельними ділянками (паями) загальною площею 50,8986 га за межами населеного пункту с.Софіївка на території Сновської міської ради Корюківського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 30.11.2016 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 247,9067 га до 197,0081 га, в тому числі ріллі – 79,7096 га, сіножаті – 117,2922 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Міський голова                                                                Олександр МЕДВЕДЬОВ