» » Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

Тридцять дев’ята сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

 30 вересня 2019 року                          м.Сновськ                                     №30-39/VII

 

Про укладення додаткової угоди до договору оренди землі

 

Розглянувши клопотання директора приватного сільськогосподарського підприємства ім.Ватутіна, за погодженням постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 12, 141 Земельного кодексу України та статтею 30 Закону України «Про оренду землі»,

міська рада в и р і ш и л а :

 

1.Припинити право користування ПСП ім.Ватутіна невитребуваними земельними ділянками (паями) загальною площею 34,2813 га, землями резервного фонду 83,8 га, землями запасу 57,8 га, які розташовані за межами населеного пункту с.Нові Боровичі на території Сновського району Чернігівської області.

 

  1. Укласти додаткову угоду до договору оренди землі від 06.08.2013 року про зменшення розміру загальної площі орендованих земельних ділянок (паїв) з 510,1430 га до 334,2617 га, в тому числі ріллі 34,2813 га.

 

  1. Контроль за виконанням рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку Недвігу В.В. та на постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                           О.МЕДВЕДЬОВ

 

Leave a Reply