» » » Про умови конкурсу та список його учасників

Про умови конкурсу та список його учасників

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

01 жовтня 2019 року                       м. Сновськ                                                № 119

Про умови конкурсу та список його учасників

Враховуючи подані пропозиції конкурсної комісії з передачі в оренду об’єктів комунальної власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області від   30.09.2019 року, відповідно до Закону України «Про оренду державного та комунального майна», Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії міської ради 7 скликання від 24 жовтня 2017 року  № ­­­2-12/VIІI, керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

  1. Затвердити умови конкурсу на право оренди майна – нежитлового приміщення загальною площею 47,34 кв. м., що знаходиться за адресою: Чернігівська область, Сновський район, с. Нові Млини, вул. Попудренка, 16:

–  стартовий розмір орендної плати за використання майна становить   201,29 грн./ міс.;

–   орендна плата за кожний наступний місяць визначається шляхом коригування розміру місячної орендної плати за попередній місяць на індекс інфляції на поточний місяць;

–   цільове використання майна – розміщення торгівельного об’єкту з продажу продовольчих товарів, крім товарів підакцизної групи;

– здійснити поточний та інші види ремонтів до початку здійснення господарської діяльності;

– страхування орендованого майна.

  1. Затвердити список учасників конкурсу на право оренди вищезазначеного майна:

1. Фізична особа-підприємець Булденко Дмитро Михайлович (адреса: Чернігівська обл., Сновський район, с. Кучинівка, вул. Підгальська, 28).

  1. Фізична особа-підприємець Згонник Аліна Ігорівна (адреса: Чернігівська обл., Сновський район, с. Нові Млини, вул. Річна, 2).
  1. Конкурсній комісії здійснити заходи, пов’язані з передачею в оренду комунального майна, відповідно до Положення про порядок передачі в оренду майна, що перебуває у власності об’єднаної територіальної громади в особі Сновської міської ради Сновського району Чернігівської області, затвердженого рішенням 12 сесії 7 скликання від 24 жовтня 2017 року № ­­­2-12/VIІI.
  2. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Міський голова                                                                               О.МЕДВЕДЬОВ

Leave a Reply