» » Про  уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району

Про  уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                       м. Сновськ                                    № 13-48/VII

Про  уточнення назви вулиці в с. Великий Щимель Сновського району

З метою упорядкування та врегулювання питання щодо назв вулиць у словнику Державного реєстру речових прав на нерухоме майно по с. Великий Щимель Сновського району Чернігівської області; розглянувши клопотання державного реєстратора речових прав на нерухоме майно; керуючись п.41 ч.1 ст.26 Закону  України «Про місцеве самоврядування в Україні»; за рекомендаціями постійних комісій міської ради: з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики; з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи

міська рада вирішила:

  1. Внести зміни до назви вулиці «Чубарева», що в с. Великий Щимель Сновського району Чернігівської області, та записати назву відповідної вулиці, як «Чубарова».
  1. Відділу організаційно-кадрової та інформаційної роботи оприлюднити дане рішення на офіційному веб-сайті міської ради.
  1. Юридичному відділу міської ради дане рішення направити до Чернігівської філії Державного підприємства «Національні інформаційні системи».
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника юридичного відділу В.Уманського та на постійну комісію міської ради з питань прав людини, законності, депутатської діяльності та етики (голова С.Скідан).

Міський голова                                                                  О. МЕДВЕДЬОВ