» » » Про утворення тимчасової депутатської комісії   

Про утворення тимчасової депутатської комісії   

У К Р А Ї Н А

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

28 вересня 2021 року                      м. Сновськ                                           № 195

 Про утворення тимчасової депутатської комісії     

 Розглянувши депутатський запит депутатської групи «Сновщина», з метою розвитку мережі водопостачання та водовідведення, враховуючи соціальне, економічне та стратегічне значення даних видів послуг, з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру шляхом модернізації обладнання та устаткування, керуючись статтями 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з о б о в ’ я з у ю:

 

  1. Утворити тимчасову депутатську комісію для вивчення питання щодо створення комунального підприємства Сновської міської ради у сфері водопостачання та водовідведення на базі майна комунальної власності (надалі – Комісія), в наступному складі:

Виблова С. А. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Гордюка В.І. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Данилової Л.О. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Добненко Н.М. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Єфименко Н.Ю. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Карпенка В.М. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Матвієнка В.І. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Невмовенка В.І. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Сергійка В.А. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Солодовника П.В. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Терещенко Л.О. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Тютюнника П.О. – депутата Сновської міської ради восьмого скликання;

Силенка С.В. – заступника міського голови;

Коваленка В.М. – начальника відділу благоустрою та господарського забезпечення;

Аникієнко О.А. – начальника відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту;

Гладченко В.М. – головний спеціаліст з питань комунальної власності відділу житлово-комунального господарства, архітектури, містобудування та транспорту;

Кононенко А.О. – головного спеціаліста відділу юридичної роботи  та взаємодії з правоохоронними органами;

Кривенко В.Б. – головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності.

  1. Комісії:

2.1. Опрацювати питання по створенню комунального підприємства: ознайомитися з необхідними документами;

2.2. Здійснити орієнтовні розрахунки вартості відповідних дозвільних документів на провадження необхідних видів діяльності;

2.3. Підрахувати фінансування новоствореного комунального підприємства;

2.4. Визначитись із доцільністю створення КП у сфері водопостачання та водовідведення, у разі позитивного результату – розробити відповідний проєкт рішення та подати на розгляд сесії міської ради.

  1. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Міський голова                                                        Олександр МЕДВЕДЬОВ