» » Про важливі зміни у проєкті «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини»

Про важливі зміни у проєкті «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини»

Громадська організація «ЛАМПА» повідомляє про важливі зміни у проєкті «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини», який реалізується в межах програми «Разом заради підтримки» Фонду Східна Європа.

Нещодавно було оголошено про старт нового проєкту, де команда ГО «ЛАМПА» планувала облаштовувати укриття на базі навчальних закладів у шести громадах.

У Чернігівській області ГО «ЛАМПА» працює разом з Фондом Східна Європа. З огляду на зручність доставки всіх необхідних матеріалів та обладнання був здійснений перерозподіл навчальних закладів:

️ ГО «ЛАМПА» облаштовуватиме 25 укриттів у Сновській, Корюківській, Семенівській та Новгород-Сіверській громадах. Також до проєкту доєдналася Холминська громада.

Так, зокрема, у Сновській громаді збільшено кількість навчальних закладів, а саме планується облаштувати укриття для шести ліцеїв, двох шкіл та училища громади.

Усі заявлені раніше укриття в інших громадах, зокрема Городнянській та Тупичівській, будуть облаштовані Фондом Східна Європа.

На нас чекає надзвичайно багато роботи, і лише разом ми зможемо з усім впоратись

 

Проєкт «Навчатися безпечно: укриття для дітей та освітян Чернігівщини» реалізується Громадською організацією «ЛАМПА» у межах програми «Разом заради підтримки», що виконується Фондом Східна Європа за підтримки Гуманітарного фонду для України. Управління ООН з координації гуманітарних справ/OCHA Ukraine