» » » Про ведення табелю обліку використання робочого часу

Про ведення табелю обліку використання робочого часу

У К Р А Ї Н А 

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 05 січня 2021 року                             м. Сновськ                                                  № 4

 

Про ведення табелю обліку використання робочого часу

 

Відповідно до ст.ст. 42, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Кодексу законів про працю України, наказу Державного комітету статистики України від 5 грудня 2008 року №489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці» та з метою посилення роботи щодо недопущення порушень трудової дисципліни, посилення контролю за використанням робочого часу:

  1. Затвердити форму табеля обліку використання робочого часу працівників міської ради (Додаток 1).
  2. Затвердити форму табеля обліку використання робочого часу працівників міської ради по старостинському округу (Додаток 2).
  3. Призначити відповідального за ведення табелю обліку використання робочого часу в міській раді, головного спеціаліста відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю ЗИКОВУ Наталію Миколаївну.
  4. Старостам старостинських округів щомісячно подавати до відділу організаційно-кадрової, інформаційної роботи та зв’язків з громадськістю заповнений табель обліку використання робочого часу щодо працівників, працюючих у відповідних старостинських округах.
  5. Визнати такими, що втратили чинність розпорядження міського голови від 01.03.2019 року №18 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу» та від 01.09.2020 року №138 «Про ведення табелю обліку використання робочого часу».
  6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету міської ради Кравця Р.В.

 

Міський голова                                                                                  О.МЕДВЕДЬОВ