» » Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ятдесят перша сесія сьомого скликання 

РІШЕННЯ 

29 вересня 2020 року                    м.Сновськ                                     №26-51/VII

 

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах м.Сновськ для будівництва, враховуючи те, що відсутній генеральний план населеного пункту та інша містобудівна документація, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 122, п.3 ст.123 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Відмовити Бойко Олені Іллівні в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів в межах населеного пункту м.Сновськ в зв’язку з тим, що відсутній генеральний план населеного пункту.
  2. Відмовити Шуляку Ігорю Сергійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,0100 га для будівництва індивідуальних гаражів в межах населеного пункту м.Сновськ в зв’язку з тим, що відсутній генеральний план населеного пункту та бажана земельна ділянка перебуває у користуванні всіх співвласників багатоквартирного житлового будинку згоди на вилучення з користування яких не надавалось.
  3. Відмовити Шуляку Ігорю Сергійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,0300 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах населеного пункту м.Сновськ в зв’язку з тим, що відсутній генеральний план населеного пункту та бажана земельна ділянка перебуває у користуванні всіх співвласників багатоквартирного житлового будинку згоди на вилучення з користування яких не надавалось.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                           О.МЕДВЕДЬОВ