» » Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

КОРЮКІВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

П’ята сесія восьмого скликання 

РІШЕННЯ

26 березня 2021 року                        м.Сновськ                                         №34-5/VIII

                                     

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

 

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність, за погодженням постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 16, 118, 120, 122, п.3 ст.123 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Відмовити Морозовій Наталії Григорівні в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с.Низківка в зв’язку з відсутністю правовстановлюючих документів на будинок.
  2. Відмовити Левенець Володимиру Андрійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Попільня в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  3. Відмовити Левенець Валентині Павлівні в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Попільня в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  4. Відмовити Кривенченку Сергію Миколайовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Рогізки в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у власності іншої особи.
  5. Відмовити Семаку Олексію Васильовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Рогізки в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка знаходиться у власності іншої особи.
  6. Відмовити Борисенко Віті Іванівні в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Смяч в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  7. Відмовити Борисенку Андрію Олексійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Смяч в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  8. Відмовити Кондибайлу Володимиру Валерійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Смяч в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  9. Відмовити Кондибайло Юлії Олександрівні в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Смяч в зв’язку з тим, що дана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.

 

  1. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова В.Невмовенко).

 

 

Секретар міської ради                                                          Н.САМОЙЛОВА