» » Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

-> сесія | 0

УКРАЇНА

СНОВСЬКА МІСЬКА РАДА

СНОВСЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Сорок восьма сесія сьомого скликання

 РІШЕННЯ

23 червня 2020 року                    м.Сновськ                                     №44-48/VII

 

Про відмову в наданні дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність громадянам

Розглянувши заяви громадян про надання дозволу на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність в межах Сновського району Чернігівської області, враховуючи те, що бажані земельні ділянки, які зазначені на графічних матеріалах заявників, перебувають у користуванні інших осіб, погодження на вилучення з користування, яких згідно ч.6 ст.118 ЗКУ, не надавалось, за рекомендацією постійної комісії міської ради з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись ст.ст. 12, 83, 122 Земельного кодексу України, ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»

міська рада  в и р і ш и л а:

 

  1. Відмовити Козаку Андрію Анатолійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Сновське, в зв’язку з тим, що бажана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  2. Відмовити Кравченку Костянтину Євгенійовичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Сновське, в зв’язку з тим, що бажана земельна ділянка перебуває у користуванні інших осіб.
  3. Відмовити Куценку Борису Ігоровичу в наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки безоплатно у власність орієнтовною площею 2,0000 га для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Хрінівка, в зв’язку з тим, що бажана земельна ділянка перебуває у користуванні іншої особи.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на начальника відділу земельних відносин та агропромислового розвитку В.Недвігу та постійну комісію з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи (голова Пискун В.А.).

 

Міський голова                                                                         О.МЕДВЕДЬОВ